Promowane

Chronię, nie tylko siebie

Chronię, nie tylko siebie

Kupujesz kask, ochraniacze, rękawice, kurtkę ze wzmocnieniem na kręgosłup – wszystko po to, by w razie nieszczęśliwego wypadku zminimalizować jego skutki. Brawo! Doskonała decyzja. Choć tak naprawdę dotyczy jedynie Ciebie. A czy wiesz, że możesz zabezpieczyć też swoich bliskich?

Stare powiedzenie mówi, że wypadki chodzą parami. Choć doświadczenie podpowiada, że to nie zły los płata figle podwójnie, a jedynie to my nie przewidujemy konsekwencji wypadków i problemy zwyczajnie się mnożą.

Na szczęście można zapobiec spirali złych zdarzeń i zabezpieczyć bliskich już teraz, by w razie nieszczęścia: wypadku, choroby czy utraty zdolności do pracy (nawet tej chwilowej), nie popadli w kłopoty finansowe, nie musieli szukać dodatkowych źródeł finansowania bieżących spraw i nie stawali przed koniecznością rezygnacji z dotychczasowego standardu życia.

Można ich zwyczajnie ochronić dobrą polisą, tą na życie, jak i tą od skutków nieszczęśliwych wypadków.

A droga do tego rozwiązania jest prosta i szybka niczym autostrada. Wystarczy spotkanie z ekspertem finansowym, który najpierw wraz z Tobą i Twoimi bliskimi dokładnie przeanalizuje Wasze potrzeby i lukę finansową, którą w razie zdarzenia trzeba będzie wypełnić zapewniając Tobie i Twoim bliskim środki zarówno na bieżące wydatki, jak i te związane z ewentualną terapią. A potem zaprezentuje skrojony indywidualnie dla Ciebie program ubezpieczeniowy.

Z tą polisą, kaskiem i ochraniaczami, nie tylko Ty będziesz czuł się lepiej. Ale też Twoi bliscy będą mieli poczucie bezpieczeństwa finansowego i spokój ducha.

Pramerica Życie TUiR SA oferuje ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych zakresów ochrony.
Na rynku wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o Klientów i ich zaufanie a także najwyższe standardy obsługi. Naszym Klientom dajemy realne oparcie finansowe w momencie, gdy tego najbardziej potrzebują, a przez cały okres współpracy chronimy to, co dla nich najważniejsze, pomagając im czerpać więcej z życia. Więcej na
www.pramerica.pl.

Kontakt: Wiesław Janczura, tel. +48 666 833 167, wieslaw.janczura@pramerica.pl

27/05/2018

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl