Potrójna korona dla Game Over Cycles
Nowinki motocyklowe

Potrójna korona dla Game Over Cycles

Szef GOC Stanisław Myszkowski (w środku z pucharem) po odebraniu nagród w konkursie Custom Chrome Europe Faaker See Championship od Andreasa Scholza - Dyrektora Zarządzającego Custom Chrome Europe (po lewej) oraz Paula Teutula Seniora, szefa Orange County Choppers (po prawej)
Szef GOC Stanisław Myszkowski (w środku z pucharem) po odebraniu nagród w konkursie Custom Chrome Europe Faaker See Championship od Andreasa Scholza – Dyrektora Zarządzającego Custom Chrome Europe (po lewej) oraz Paula Teutula Seniora, szefa Orange County Choppers (po prawej)

Podczas zakończonego w miniony weekend największego w Europe zlotu motocyklowego – European Bike Week (EBW), polska firma Game Over Cycles w dwóch konkursach przeprowadzonych podczas imprezy zdobyła trzy nagrody.
W konkursie „Custom Bike Show”, zorganizowanym na EBW przez markę Harley-Davidson, zbudowany przez GOC dla Hard Rock Cafe Kraków customowy Cafe Racer (Harley-Davidson Sporster 883) zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Sportster” oraz prestiżową nagrodę publiczności – People’s Choice Award.
Maszyna została również wyróżniona w konkursie zorganizowanym przez firmę Custom Chrome Europe – jednego z największych w Europie dostawców części do motocykli marki Harley-Davidson. W Custom Chrome Europe Faaker See Championship motocykl z Polski zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley”.
Customowy Cafe Racer dla  Hard Rock Cafe Kraków to maszyna łącząca świat motoryzacji ze światem muzyki. Koncept ten objawia się obecnością w konstrukcji elementów wyglądających jak instrumenty lub sprzęt muzyczny, a zarazem będących w pełni funkcjonalnymi częściami motocykla.

Customowy Cafe Racer dla Hard Rock Cafe Kraków
Customowy Cafe Racer dla Hard Rock Cafe Kraków

„Muzycznymi” elementami konstrukcji są m.in.:
– tylny wahacz imitujący gryf od gitary
– pełne koła, na których wytoczone są ścieżki, jak na płytach winylowych
– siedzenie skórzane, na którym jest wytłoczony zapis nutowy refrenu piosenki „ Highway to hell” zespołu AC/DC
– filtr powietrza w kształcie mikrofonu
– osłona cewek w kształcie gitary zawierająca mechanizmem ssania, w którym wajcha tremolo jest mechanizmem do zaciągania ssania w gaźniku
– skrzynka na akumulator w kształcie wzmacniacza
– układ wydechowy z regulacją dźwięku
– dźwignia zmiany biegów imitująca wyglądem ramię gramofonu

Konkursy na European Bike Week był pierwszy publicznym pokazem motocykla, a oficjalna premiera maszyny jest zaplanowana na 21 października w Hard Rock Cafe w Krakowie.
European Bike Week to największy festiwal motocyklowy w Europie i jeden z największych na świecie. Impreza jest organizowana od 1998 roku w austriackiej miejscowości Faaker-See i według danych organizatorów w 2015 roku wzięła w nim udział rekordowa liczba 125 000 osób oraz 85 000 motocykli z całego świata. Jej patronem jest najsłynniejsza firma motocyklowa świata – Harley Davidson.
Działająca w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy firma Game Over Cycles po raz czwarty wzięła udział w European Bike Week i po raz czwarty zdobyła nagrodę publiczności.

Pełny wykaz nagród zdobytych przez polską firmę na imprezie prezentujemy poniżej:
2012: Chopper GOC – Nagroda publiczności „People’s Choice Award” (Harley-Davidson Custom Bike Show)
2013: Behemoth Bike – Nagroda publiczności „People’s Choice Award” oraz drugie miejsce w kategorii „Radical” (Harley-Davidson Custom Bike Show)
2015: The Recidivist – Nagroda publiczności „People’s Choice Award” oraz pierwsze miejsce w kategorii „Custom” (Harley-Davidson Custom Bike Show)
2016: Hard Rock Cafe Bike – Nagroda publiczności „People’s Choice Award” i pierwsze miejsce w kategorii „Sportster” (Harley-Davidson Custom Bike Show) oraz pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley” (Custom Chrome Europe Faaker See Championship).

Film z wręczenia nagrody można zoabczyć na profilu FB – GOC >>>

Zapowiedź wyjazdu GOC na EBW >>>

W ubiegłym roku podwójna korona, w tym roku potrójna. Co pokażą za rok ?

Szef GOC Stanisław Myszkowski odbiera nagrody w konkursie Harley-Davidson Custom Bike Show z rąk Billa Davidsona, wnuka założyciela firmy
Szef GOC Stanisław Myszkowski odbiera nagrody w konkursie Harley-Davidson Custom Bike Show z rąk Billa Davidsona, wnuka założyciela firmy
12/09/2016

O autorze

Glazio


Dodaj komentarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl