IX Nasze Wyprawy Motocyklowe – Classic Road – czyli z północy na południe Wietnamu
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

IX Nasze Wyprawy Motocyklowe – Classic Road – czyli z północy na południe Wietnamu

IX Nasze Wyprawy Motocyklowe – Classic Road – czyli z północy na południe Wietnamu

Sprawny zakup i sprzedaż motocykli w celu poznania baśniowej delty Mekongu, barwnych wysp i plaży, górskich krajobrazów północy. Dawka informacji o kraju wszechobecnych skuterów.

IX Nasze Wyprawy Motocyklowe – Classic Road - czyli z północy na południe Wietnamu

Classic Road – czyli z północy na południe Wietnamu

Marcin „Bieri”, Marek „Maniek”

O baśniowej delcie Mekongu i wszechobecnych skuterach w Socjalistycznej Republice Wietnamu

IX Nasze Wyprawy Motocyklowe

22 II 2019 (piątek), godz. 20:40

Hotel – Restauracja Pałacowa – Narol, ul. Parkowa 2, woj. podkarpackie (w sercu Roztocza)

„1 kraj, 2 ziomków, 2 (nie)zawodne motocykle, 11 dni w podróży, 2496 przejechanych kilometrów, 2 190 000 dongów wydanych na naprawę motocykli, 92,5 litra zatankowanej benzyny, 1 446 000 dongów przeznaczonych na piwo, 1 przejechany wąż i tysiące majestatycznych widoków”. Tak o swojej egzotycznej i pełnej niespodzianek wyprawie do Wietnamu w skrócie opowiedzieli Bieri i Maniek!

Wietnam to państwo w Azji Południowo-Wschodniej, położone na Półwyspie Indochińskim i graniczące z Chińską Republiką Ludową, Laosem i Kambodżą. Przejeżdżając przez jego terytorium ma się wrażenie, że to podróż przez kilka różnych krajów. Różnice pogodowe, kulturowe, językowe i kulinarne pomiędzy północą a południem kraju są ogromne…

Wietnam to przede wszystkim przepiękne krajobrazy: baśniowe delty Mekongu, barwne wyspy i plaże, obszerne tereny parków narodowych i górskie krajobrazy północy. Wybrzeże tego kraju należy do najpiękniejszych w Azji Południowo-Wschodniej. Ciepłe Południowochińskie Morze z błękitną wodą i wybrzeże z tropikalną roślinnością – to wspaniałe miejsce nie tylko do wypoczynku.

Wietnam to kraj, który zaskakuje turystów i podróżników pod wieloma względami. Uliczne palenie śmieci czy groby na polach ryżowych nie są jednak dla miejscowych niczym szczególnym. Jest to też jeden z niewielu krajów na świecie, w którym nie ma ustalonego minimalnego wieku umożliwiającego zakup i spożywanie alkoholu. Raj dla miłośników spożywania wysokoprocentowych trunków!!! Jedzenie w Wietnamie jest różnorodne, świeże i bardzo aromatyczne. Mieszkańcy tego azjatyckiego państewka spożywają i serwują turystom przede wszystkim mięso drobiowe, ale trzeba mieć się na baczności, ponieważ w Wietnamie jada się także psy, koty i inne mniejsze zwierzątka.

Marcin i Maniek nazwali Wietnam królestwem skuterów. Są po prostu wszędzie! Podobno w Wietnamie zarejestrowanych jest 45 milionów skuterów. I co na to powiecie?! Niezły sajgon!!! Dodatkowo proces zakupu motocykla lub skutera jest bardzo prosty i pozbawiony niepotrzebnej biurokracji. Banalnie proste, o czym opowiedzą nasi podróżnicy.

Zobacz krótki filmowy wstęp do prezentacji na IX NWM

A zatem, jeśli chcecie posłuchać pikantnych opowieści o czasochłonnej i trudnej podróży przez Wietnam oraz przygodach na skuterach – bądźcie z nami w ………… Nie możecie tego przegapić!


WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>


Aktualizacje programu tutaj i na forum w pierwszym poście >>>

Facebook - radiator

 

 

 

Zapraszamy !

Wstęp wolny !

Szczegóły IX Nasze Wyprawy Motocyklowe poznasz tu (kliknij) >>>

IX Nasze Wyprawy Motocyklowe

27/01/2019

O autorze

Glazio


3 komentarze Do “IX Nasze Wyprawy Motocyklowe – Classic Road – czyli z północy na południe Wietnamu”

Dodaj komentarz

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl