Używane Volvo z gwarancją producenta od dealera Volvo
Promowane

Używane Volvo z gwarancją producenta od dealera Volvo

Wszyscy wiemy doskonale, że zakup nowego auta to najlepsze rozwiązanie. Sytuacje w życiu bywają jednak różne, więc czasami jedyną opcją jest auto używane. Zakup używanego samochodu od nieznanego sprzedawcy to jednak spore ryzyko. Czasem samochód wydaje się sprawny, a zakup okazuje się jednak nieopłacalny… Chcesz uniknąć stresu i rozczarowania? Używane Volvo z gwarancją to propozycja doskonała!

Używane auto z gwarancją – Czy to możliwe?

Używane auto od prywatnego sprzedawcy to ryzykowny zakup, który niesie ze sobą możliwość straty. Dlatego gwarancja na samochód używany bardzo nas kusi i budzi zaufanie. Daje nam ona poczucie bezpieczeństwa, gdyż każda gwarancja stanowi dla nas formę zabezpieczenia. Czy rzeczywiście tak jest? Czy mamy rację? Czy kupując auto, powinniśmy patrzeć na gwarancję?

Gwarancja na auto używane stanowi dla nabywcy kuszące rozwiązanie. Nie ulega bowiem wątpliwości, że taka umowa nas w jakimś stopniu chroni. Mimo wszystko zawsze trzeba pamiętać, że tzw. gwarancja na samochód używany to nie jest gwarancja, jaką wszyscy znamy! Jest to rozszerzona polisa ubezpieczeniowa, której towarzyszy odpowiednia umowa. Oczywiście zabezpiecza ona nasze interesy, lecz zazwyczaj obejmuje tylko wybrane usterki. Często się zdarza, że niedługo po zakupie auto wymaga naprawy, a sporą część kosztów nabywcy muszą pokrywać sami! Bezpłatne naprawy mogą być objęte limitem, a jeśli limit zostanie przekroczony, musimy pokryć różnicę w cenie, łapiąc się za kieszenie. Zastanawiasz się, czy istnieją lepsze propozycje? Oczywiście! Sprawdź używane Volvo z gwarancją serwisową!

Używane Volvo z gwarancją serwisową – Co to znaczy?

Chcesz uniknąć ryzyka i rozczarowania? Używane Volvo z gwarancją to dla Ciebie propozycja doskonała. Używane Volvo prosto od dealera to zmniejszenie ryzyka praktycznie do zera. Modele Volvo objęte są bowiem gwarancją serwisową, która jest dla nabywcy prawdziwą ochroną. Gwarancja serwisowa może przybierać dowolną formę, lecz najczęściej w przypadku awarii kierowani jesteśmy do serwisu ASO marki. Tam z kolei wyszkoleni mechanicy dokładnie oglądają auto i usuwają usterkę w ramach gwarancji. Dlatego też używane Volvo z gwarancją serwisową jest lepszą opcją niż używane auto z polisą ubezpieczeniową. Salon Volvo to podmiot bezpieczny i sprawdzony, więc możemy mieć pewność, że samochód jest sprawny technicznie i odpowiednio zabezpieczony. Wybierając używane Volvo, możemy też odbyć jazdę testową, a nawet udać się do serwisu lub wybranego warsztatu samochodowego w celu dokonania przeglądu technicznego.

13/10/2022

O autorze

Andrzej


Dodaj komentarz

październik 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl