VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Od teorii do Afryki
Nowinki motocyklowe, Zloty / Imprezy

VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Od teorii do Afryki

VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Od teorii do Afryki. Motocyklami po czarnym lądzie. Z kraju narodzin lecimy ogrzać zziębnięte stopy. Tu bociany przylatują na zimę.

Od teorii do Afryki
Robert Czyżewicz i Jarek „Franek” Frankowski

Film ekipy z projektu „To nie koniec drogi”, organizatorów podróży niepełnosprawnych motocyklistów
VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe
23 II 2018 (piątek), godz. 19:50
Hotel – Restauracja Pałacowa – Narol, ul. Parkowa 2, woj. podkarpackie (w sercu Roztocza)

VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe - Od teorii do AfrykiRobert Czyżewicz i Jarek „Franek” Frankowski przedstawią filmową opowieść pełną wzlotów i upadków, która ma torować drogi motocyklistom po wypadkach. Marokański sen „Od teorii do Afryki”.

Film „Od teorii do Afryki” to kolejna produkcja ekipy z projektu „TO NIE KONIEC DROGI”, organizującego podróże motocyklowe m.in. dla niepełnosprawnych. Tym razem team udał się do Maroka, aby zwiedzić kraj i przy okazji popatrzeć na drogi pod kątem przyszłej wyprawy dla naszych braci po wypadkach. Podróż miała być „lajtowa”. Jednak na miejscu okazało się, że każdego dnia ekipa musiała staczać ciężkie potyczki z Matką Naturą. Marokańscy kierowcy również stanowili dość dużą przeszkodę w dynamicznym poruszaniu się po drogach Północnej Afryki. Stąd motto filmu:
„Podróż jest jak małżeństwo. Podstawowym błędem jest myślenie, że możesz ją kontrolować” –  John Steinbeck, pisarz, laureat nagrody Nobla.

Dodatkowym wyzwaniem był fakt, że grupa była dość niejednolita – składała się z osób, które posiadały bardzo różnorodne doświadczenie wyprawowe i podróżowały na różnych motocyklach. W teorii każdy typ motocykla jest dobry, w praktyce – Afryka bardzo szybko reorganizuje wszelkie plany. Mimo przygód, które kończyły się wizytą w szpitalach oraz u miejscowych mechaników, wszyscy zakończyli podróż o własnych siłach. Przesłanie z wyjazdu brzmi: Motocykliści to twardy naród. Podróże i wyprawy motocyklowe uczą, żeby nigdy się nie poddawać.

WIESZ O ZLOCIE CZY IMPREZIE ?
Dodaj swój zlot bez konieczności logowania – KLIKNIJ i wypełnij >>>
Instrukcja wypełniania >>>

VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe - Od teorii do Afryki

Aktualizacje programu tutaj i na forum w pierwszym poście >>>

Polub i udostępnij wydarzenie na Facebook >>Facebook - radiator

VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Od teorii do Afryki

Robert Czyżewicz i Jarek „Franek” Frankowski opowiedzą o atmosferze jaka panowała podczas pełnej przygód wyprawy motocyklowej do Afryki, zmaganiach na drodze i trudnościach podróży. Przy okazji poinformują o przyszłości projektu „TO NIE KONIEC DROGI”, który chcą przekształcić w Fundację na rzecz pomocy dla motocyklistów po wypadkach.

Zobacz zwiastun filmu

W programie prezentacji znajdą się nie tylko ciekawe opowieści o kolorowym, brzmiącym orientalną muzyką kraju Berberów, ale autentyczny film z podróży. Nie możecie tego przegapić! Odkryjcie Maroko z nami i poczujcie jego klimat!!!

Zapraszamy !

Wstęp wolny !

Szczegóły VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe poznasz tu (kliknij) >>>VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe - plakat - program

22/01/2018

O autorze

Glazio


JEDEN KOMENTARZ DO ARTYKUŁU Do “VIII Nasze Wyprawy Motocyklowe – Od teorii do Afryki”

Dodaj komentarz

lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Reklama

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Redakcja
Radiator - Turystyka Motocyklowa
E: kontakt@radiator-mototurystyka.pl
W: www.radiator-mototurystyka.pl